درباره شرکت تدبیر سازه زیگورات


گروه ساختمانی زیگورات از سال 1392 با بهره گیری از نیروهای مجرب و باسابقه، در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه مهندسی ژئوتکنیک و عمران فعالیت میکند. فعالیت گروه ساختمانی زیگورات با تاسیس شرکت پایدار پی کاران زیگورات آغاز شده و شرکت مهندسین مشاور تدبیر سازه زیگورات، دومین زیرمجموعه این گروه میباشد.

این گروه با اتکا بر تخصص و تجربه، شناخت نیازها و توانمندی های جامعه مهندسی و استفاده از دستاوردهای حرفه ای جدید و تاکید بر نوآوری در ارائه خدمات، خط مشی خود را مبتنی بر تلاش برای جلب رضایت کارفرمایان، تعهد به اخلاق حرفه‌ای و انجام دقیق و با کیفیت خدمات تعریف نموده است.

شرکت پایدار پی کاران زیگورات در زمینه ارائه خدمات پیمانکاری و اجرایی در زمینه خاکبرداری و پایدارسازی گود، اجرای فونداسیون و اجرای روشهای مختلف بهسازی بستر، زهکشی و آب بندی فعالیت نموده و تاکنون پروژه های متعددی را با کسب رضایت کارفرمایان به اتمام رسانده است.

شرکت مهندسین مشاور تدبیر سازه زیگورات، با هدف ارائه خدمات مشاوره و طراحی در زمینه مهندسی ژئوتکنیک و عمران تاسیس شده است. از جمله فعالیتهای این شرکت میتوان به انجام مطالعات ژئوتکنیک و مکانیک خاک، مطالعات زمین شناسی و لرزه خیزی، مطالعات ژئوفیزیک و مقاومت الکتریکی، مطالعات محیط زیست، طراحی و نظارت بر اجرای انواع روشهای پایدارسازی گود و بهسازی بستر، نقشه برداری و ارائه خدمات کنترل کیفی عملیات خاکی، بتنی و جوش اشاره نمود.